El Kremi Üretim Hattı

image

El Kremi Üretim Hattı

El kremi üretim hattı kurulumu ile ilgili olarak Hommak Makine müşterilerinin ihtiyacına yönelik makine tasarımı ve üretim hattı kurulumu yapar.

El Kremi

Yapılan bilimsel araştırmalarda ilk tanışma anında insanlar ilk olarak ellere dikkat ettiği tespit edilmiştir. Dolayısı ile el bakımı ilk izlenim için ve imajınız için çok önemlidir.

Yüzümüz gibi ellerimizde dış etkilere (soğuk hava, güneş ışınları, aşındırıcı temizlik malzemeleri, vb.) maruz kalır. İhmal edildiğinde eller kuruyup çatlamaya, lekelenmeye ve yaşlılık belirtileri göstermeye başlar.

Günümüzde bitkisel kaynaklı el kremleri daha çok talep görmektedir. Kullanım alanına göre el kremleri, besleyici, yapılandırıcı, onarıcı, yaşlanmayı geciktirici, leke giderici gibi birçok el krem çeşidi vardır. İhtiyacın doğru tespit edilip doğru ürün kullanımı önemlidir.

Üretim hattı

Yüksek standartlarda el kremi üretimi için el kremi üretim hattının da yüksek kalitede ve standartlarda olması gerekir. Hommak makine olarak alanında uzman ekibi ve imalata gücüyle üretime ve üreticiye olan desteğimiz tamdır. El kremi üretim makineleri ve üretim hattı kurulumu için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

image

    Teklif Formu