Hommak Makine Yenilikçi Ürünleri ile 2021 Food-Tech Eurasia Fuarı’nda

image


Hommak Makine Yenilikçi Ürünleri ile Food-Tech Eurasia Fuarı’nda Müşterileriyle Buluşturuyor

Food Tech Eurasia Logo20-23 Ekim 2021 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan “Food-Tech Eurasia Uluslararası Gıda ve İçecek Teknolojileri Fuarı” nda Hommak Makine dünyanın dört bir yanından gelen müşterilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Hedefini, homojenizasyon sistemlerinde ve komple çözüm alanında sektör öncüsü olmak olarak belirleyen Hommak Makine, yenilikçi ve rekabetçi ürünleriyle adından söz ettirmeye hazırlanıyor.

Hommak, 3000 den fazla referansı ve 85’den fazla ülkeye ihracatı olan sayılı firmalardan biridir. Hommak Makine, Food-Tech Eurasia Fuarı’nda Tasarım ve İmalatı %100 Hommak’a ait olan homojenizasyon sistemleriyle katılmayı planlıyor. Bu kapsamda fuarda, Yüksek basınçlı homojenizatör, high shear mixer (Hommix), lor homojenizatörü (Ricotta System), yüksek basınçlı pistonlu pompa ve yoğurt dolum makinelerini sergileyecek.

Fuara katılanları, makine sektördeki son gelişmeleri, yeni teknolojiyi yakından takip edebilecekleri ve yeni iş bağlantıları kurabilecekleri bir platform karşılıyor. Hommak Makine, “Food-Tech Eurasia Uluslararası Gıda ve İçecek Teknolojileri Fuarı” nda 11A Salonda 1112B numaralı standa sizleri bekliyor.

HOMMAK Stand:

Salon: 11A

Stant: 1112B

Not: Davetiye talebinde bulunmak için lütfen aşağıdaki formu doldurun.

 

Davetiye ve Bilgi Talep Formu