Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin makine imalatında lider firmalarından: HOMMAK

HOMMAK homojenizatör, 2004 yılında Türkiye’de ilk yerli homojenizatör olarak üretilmiştir. 2006 yılında Yetikler Makine aile şirketi olarak, süt ve gıda makineleri imalatı konusunda hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılında Milkotek limited şirketi olarak devam eden firma, Türkiye’de süt ve gıda sanayi sektörünün ihtiyaçlarına cevap vererek alanında lider bir  kurum olmuştur. 2006’dan günümüze AR-GE, tasarım ve ürün geliştirme çalışmalarına paralel gelişme göstermiş olup yurt içi ve yurt dışında ilerlemektedir. HOMMAK Makine, şuan geldiği noktada makine üretiminin %90 nı 100’den fazla ülkeye ihraç ederek ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır.

Süt ürünleri, yiyecek & içecek, kimya & petrokimya, kozmetik ve ilaç sanayi ürünleri uygulamaları için istenilen kapasite ve basınçlarda homojenizatör, laboratuvar tipi homojenizatör,  yoğurt dolum makinesi, Ricotta Sistem ve Mikser makineleri üretimi yapmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için, İzmir Torbalı’da 8000 metre kare alan üzerinde toplam 5000 metre kare kapalı alanı ile üretim, montaj ve projelendirme konusunda hizmet vermektedir.

Kozmetik, sağlık, gıda ve içecek sektörüne yönelik:

Anahtar teslim tesis ve amaca yönelik proje kurulumu yapmaktadır.

Vizyonumuz

MİLKOTEK-HOMMAK olarak vizyonumuz, sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler ile yüksek kaliteli ürünler üretmek, müşteri ve iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktır.

Misyonumuz

HOMMAK Makine olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en doğru ve kaliteli çözümler sunan, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olan, dünya standartlarında faaliyet gösteren ve müşteri memnuniyetini gözeterek imalat yapan bir şirkettir.